[M&C] KLaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[M&C] KLaN

CaLL Of DuTy 4 KLaN
 
DomovPortál*HľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Server Hanter

Goto down 
AutorSpráva
meken
Moderátor/Zástupca
Moderátor/Zástupca
meken


Male Počet príspevkov : 35
Age : 41
Mesto : Židlochovice
Krajina/Štát : ČR
Práca/Hobby : Prkno, florbal, PC
Registration date : 20.02.2008

Server Hanter Empty
OdoslaťPredmet: Server Hanter   Server Hanter Icon_minitimePo marec 31, 2008 10:53 am

Takže fakaHeda nadízí možnost uplatňování slev. Založil sem si ServerHanter klienta. Teď pokud se mi podaří sehnat nějakýho zákazníka tak při každé jeho platdě si vidělám nějaký kredyt za ktetý můžu zaplatit náš servr.





INFORMACE

O práci ServerHuntera:
Každý Vámi získaný zákazník je v naší databázi evidován s Vašim ServerHunter kódem.
Při každé platbě takového zákazníka se na Váš kreditní účet přičte 25% z platby, kterou na náš účet zaslal.
Aby pro Vás bylo jednodušší získat pod sebe nové zákazníky, získají takovíto zákazníci při první platbě 7 dní navíc zdarma.
Aby byl server vždy správně přiřazen pod Vás, musí nový zákazník v objednávce správně vyplnit jedinečný 10-ti místný kód. Váš kód je uveden nahoře.
V případě platby v jiné měně než české je nejprve částa přepočítána do české měny a poté vypočítány kredity, které se Vám přičtou.
"Vydělanými" kredity je možné platit herní/voice server u nás.
Při platbě kredity není možné uplatnit jakoukoliv slevu (5+1 zdarma apod).
Jakákoliv snaha o podvod ze strany ServerHuntera bude trestána smazáním kreditů nebo celého účtu.
FakaHeda si vyhrazuje právo kdykoliv tyto pravidla bez předchozího upozornění změnit.
MŮJ ÚČET

Váš ServerHunter kód je: 1245223651
Aktuální počet kreditů na vašem účtu je: 0 kreditů.
AKCE
K dispozici máte: 0 kreditů.
Kredity můžete použít na následující objednávky:

Název: [M&C]Klan-server, Variabilní symbol: 27290
Kreditů:



Nebo také na následující aktivní servery:



!!!INFO!!!
Je možné platit jakýmkoliv počtem kreditů minimálně však 50-ti. Doba pronájmu bude poté nastavena podle vzorce POČET_KREDITŮ / MĚSÍČNÍ_CENA * 30 např při platbě 50-ti kredity serveru CS 1.6: 50/300*30=5 dní.




Takže pokud seženem někoho kdo si zaplatí servr podobný jako máme mi na 6měsíců tak mi přibude 625 kredytů na účet a to je dost na to abysme měli 1.měsíc zadara.
Tak se kluci snažte taky ať platíme co nejmíň. Čím víc se nás bude snažit někoho sehnat tím pravděpodobněji někoho seženem.
Číslo toho účtu je modře viznačeno tak jestli někoho najdete tak mu ho dejte ať se procenta hrnou.
Návrat hore Goto down
 
Server Hanter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
[M&C] KLaN :: |-[KLaN]-| :: OZnÁMeNiE-
Prejdi na: